Svatební fotograf Znojmo

SVATEBNÍ FOTOGRAF ZNOJMO

Ahoj, jsem Milan, svatební fotograf. Velmi rád pro vás zachytím váš svatební den ve Znojmě či blízkém okolí. Fotím po celé ČR.

Mám rád okamžiky, které jsou jedinečné a vím, že se už nikdy nebudou opakovat. A přestože je vše pomíjivé, fotografie zůstávají a stále nám připomínají, co jsme v daný moment cítili a prožívali.

MÝM CÍLEM JE VYPRÁVĚT PŘIROZENĚ AUTENTICKÝ PŘÍBĚH
SE ZACHYCENÍM SMÍCHU, PLÁČE A VŠEHO MEZI TÍM

Vytvořím pro vás část historie, které si budete cenit po celý život.
Je to vaše investice do fotografie, kterou bude moci budoucí generace vaší rodiny vidět a držet v ruce.

Svatba, pro někoho je to jedna z velmi významných událostí, ale snad pro každého by se mělo jedno o nejkrásnější den v jeho životě ,) Udělejte si ho krásný a nezapomenutelný.

Budu rád, když se prohlédnete mé webové stránky togi.cz a doporučuji se prvně podívat na odkaz svatební focení a pokud se vám budou líbit mé fotografie, styl mé práce, tak se mi ozvěte a můžeme domluvit předsvatební schůzku, a potažmo svatební focení.

MÁM ZÁJEM O FOCENÍ

Fotograf na svatbu Znojmo

Znojmo, je jedno z měst kde jsem strávil u babičky velkou část prázdnin. Byl jsem pravidelným účastníkem Znojemského vinobraní. To mi vždy učarovalo. Pamatuji, když jsem jako malý kluk pomáhal šít čepice, klobouky účastníkům průvodu. Kostel sv. Mikuláše je úžasný, jak je světlý a prostorný. A od něho ten výhled na Dyji, moc pěkné. A takových míst je ve Znojmě více

Na Znojemsku máme hezká svatební místa, brzy přidám seznam míst.

MÁM ZÁJEM O FOCENÍ