O mně

Ahoj, já jsem Milan

Mám rád okamžiky, které jsou jedinečné a vím, že se už nikdy nebudou opakovat. A přestože je vše pomíjivé, fotografie zůstávají a stále nám připomínají, co jsme v daný moment cítili a prožívali.

Jsem člověk, co je občas rád sám, vědomě prožívá okamžiky sám se sebou, ale velmi si cení času stráveného společně s ženou, dětmi a rodinou.

Mám rád sníh, běžky a večery u krbu.
Mám rád teplé letní večery, vyjížďky za novými zážitky ve “spícím” autě.
Jsou to kontrasty, jako v životě, tak i ve fotografii.

Můj fotografický přístup je uvolněný a pohodový, jsem klidný, částečně introvert.

Vždy se chci předem vidět s nevěstou a ženichem. Je to pro mě důležité a chci o vás vědět víc, než jen datum a místo vašeho svatebního dne. Zajímá mě váš příběh, a také to, jak si představujete svou svatbu.

Focením vás provedu bez krkolomných póz. Mám mnohem raději přirozenost, mě to umožňuje vytvářet upřímnější fotky.

Důležité je, aby jste se cítili sami sebou a bylo vám při focení fajn. Odrazí se to na fotkách. Zasloužíte si, cítit se krásně a spokojeně. Naplňuje mě, když ve vás vyvolám tyto a podobné pocity prostřednictvím fotografií, které jsem s vámi pořídil. Když můžete prožívat znovu všechny ty šťastné chvíle.

Nebudu zastavovat, ani znovu vytvářet okamžiky. Vaše svatba je den oslav s těmi, které máte rádi. Nepracuji na nekonečném seznamu „předpokládaných“ záběrů. Místo toho si na osobním setkání popovídáme, abych zjistil, co je pro vás oba důležité.

Žádný příběh není stejný a na momentech záleží