Každá svatba je jiná, a tak záleží kolik je hostů, jaký je program na svatbě a jak skvělá je večerní party. Dostane fotografie, které projdou mým výběrem. Minimální počet se od výběru svatebního foto balíčku.

Fotím celodenní reportáž celého dne a budu s vámi 12 hodin. Není problém přijet i den předem. Záleží na společné domluvě. Svatba je plná života, je o emocích a já chci být u toho. Pěkně od příprav až po pořádnou party. Fotím na pohodu, uvolněně a citlivě. Mým cílem je vytvořit nezapomenutelné vzpomínky. Svatební den je jedinečný a neopakovatelný. Je jen váš, a proto si ho udělejte po svém.

Upravené fotografie v on-line galerii vám předám do 4 týdnů.

Ano, fotografie upravuji a následně odevzdávám ve vysokém rozlišení a kvalitě.
A neupravené fotky /tzv. RAW/ nikdy neposkytuji.

Není problém, přijedu za vámi téměř kamkoliv, ať už bude svatba malá či velká, fotím po celé České republice.

Určitě, velmi rád. Mnohem lépe se poznáme a svatební focení bude uvolněnější od první chvíle. Budete klidnější, budete vědět, že focení bude uvolněně a nenucené.

Předsvatební setkání se mnou probíhá kdykoli před svatbou. Je to vždy příjemné setkání, kde si popovídáme o všem možném, poznáme se, aby jsme se společně cítili dobře. Pokud to čas nebo vzdálenost nedovoluje, tak se určitě spojíme on-line přes google meet.

Nejjednodušší bude, když mě napíšete. Ověřím v kalendáři zda mám volno v požadovaném termínu.

NAPIŠTE MI