FAQ

ODPOVĚDI NA VAŠE OTÁZKY

FAQ

ODPOVĚDI NA VAŠE DOTAZY

one

two

JAK DLOUHO S NÁMI ZŮSTANEŠ NA SVATBĚ?

KOLIK FOTEK DOSTANEME?

Fotím celodenní reportáže, není problém přijet i den předem. Záleží jak se domluvíme. Svatba je plná života, je o emocích a já chci být u toho. Pěkně od příprav až po pořádnou party. Fotím na pohodu, uvolněně a citlivě. Mým cílem je vytvořit nezapomenutelné vzpomínky. Svatební den je jedinečný a neopakovatelný. Je jen váš, a proto si ho udělejte po svém.

Každá svatba je jiná, a tak od mne nečekejte balíčky fotek odstupňovány financemi. Nemám limity pro počet odevzdaných fotek. Obvykle odevzdávám 400 + . Záleží kolik je hostů, jaký je program na svatbě a jak skvělá je večerní party. Dostane fotografie, které projdou mým výběrem. Vyřazuji duplikáty, zavřené oči, atp.

three

four

UPRAVUJEŠ FOTKY?

A KDY DOSTANEME FOTKY ZE SVATBY?

Ano, fotografie upravuji a následně odevzdávám vysokém rozlišení a kvalitě.
A neupravené fotky /tzv. RAW/ nikdy neposkytuji.

Upravené fotografie v on-line galerii vám předám do 5 týdnů. Ale je mi jasné, že budete v napětí a natěšeni na fotografie z vašeho svatebního dne. A proto vám pošlu do 2 – 3 dnů ochutnávku z vaší svatby, okolo 10 – 20 fotek.

five

six

JSI OD LITOMYŠLE. PŘIJEDEŠ ZA NÁMI KAMKOLIV?

JE MOŽNÉ SE DOMLUVIT NA PÁROVÉM FOCENÍ

PŘED SVATBOU?

Není problém, přijedu za vámi téměř kamkoliv, ať už bude svatba malá či velká, fotím po celé České republice.

Určitě, velmi rád. Mnohem lépe se poznáme a svatební focení bude uvolněnější od první chvíle. Budete klidnější, budete vědět, že focení bude uvolněně a nenucené. Rád vám zašlu cenově zvýhodněnou nabídku.

seven

eight

SETKÁME SE PŘED SVATBOU?

MÁME ZÁJEM O SVATEBNÍ FOCENÍ,

KDY JE POTŘEBA UDĚLAT REZERVACI?

Předsvatební setkání se mnou probíhá kdykoli před svatbou. Je to vždy příjemné setkání, kde si popovídáme o všem možném, poznáme se, aby jsme se společně cítili dobře. Pokud to vzdálenost nedovolí nebo nějaká restrikce dnešní doby, můžeme se potkat alespoň online.

Nejjednodušší bude, když mě napíšete. Kouknu se jestli mám volno v požadovaném termínu.

Nenašli jste odpověď na to, co vás zajímá?

NAPIŠTE MI