Jsem svatební fotograf pro Humpolec

Vy jste zamilováni, plánujete váš jedinečný den a hledáte fotografa na svatbu.

Je to tak? Chcete mít ze svatby pěkné fotky, které budou jedinečné a plné emocí.

Takové fotky fotím a velmi rád pro vás zachytím váš svatební den. Fotky co vám budou připomínat, co jste v daný moment cítili a prožívali.

Díky fotografii mohu vyprávět příběhy. Vytvořím váš příběh pro vás, část historie, které si budete cenit po celý život. Je to vaše investice do fotografie, kterou bude moci budoucí generace vaší rodiny vidět a držet v ruce.

Prohlédněte si mé fotky. Pokud se vám budou líbit, tak mi napište.

Kde fotím svatby?

Bydlím v Poličce a Humpolec je v dobré dojezdové vzdálenosti 100 km. Na smluveném čase budu včas. V autě mám možnost pohodlného přespání, a je jedno jestli je teplo nebo zima. A tak na místě nebo poblíž budu již večer před samotným svatebním dnem. Nechci aby jste se strachovali zda dorazím na místo včas ,) Svatba v Humpolci a jejím okolí? Není to žádný problém, fotím po celé ČR.

Jak fotím svatby?

Mým cílem je, aby jste se při focení cítili na pohodu. Focení svatebních portrétů povětšinou probíhá při procházce. Bez nucených a umělých póz. A nebojte, pokud bude potřeba, navedu vás, budu s vámi. Často se mužská část focení obává. Ale mohu vás ujistit, že to není třeba. Při párovém focení, muži zjišťují, že je to v pohodě. Přirovnal bych to jako k randíčku, s tím rozdílem, že s vámi budu já s foťákem. Vše plyne jak má, bez žádných tlaků ,)

Svatba, jeden z nejkrásnějších dnů vašeho života. Udělejte si ho krásný a nezapomenutelný.

Fotograf na svatbu Žďár nad Sázavou

Vysočinu mám rád, mám ji doslova za domem. Hranice Vysočiny je od mého domova 6 km ,)

Na Žďársku, potažmo Vysočině máme hezká svatební místa, mohu zmínit města …

Jihlavu, Havlíčkův Brod, Nové Město na Moravě, Humpolec

Fotograf na svatbu Žďár nad Sázavou

Svatba ve Žďáře nad Sázavou

Vysočinu mám rád, mám ji doslova za domem. Hranice Vysočiny je od mého domova 6 km ,)

Na Žďársku, potažmo Vysočině máme hezká svatební místa, mohu zmínit města …

Jihlavu, Havlíčkův Brod, Nové Město na Moravě, Humpolec

POPTEJ TERMÍN A cenu

Humpolec je město mých snů! Humpolec se nachází v České republice v kraji Vysočina a má něco zvláštního, čím se odlišuje od ostatních měst. Je obklopen krásnými kopci a svěžími lesy, takže je zde spousta příležitostí k poznávání přírody. Navíc zde najdete několik skvělých restaurací a hospůdek s výborným jídlem a pitím. Velmi se mi líbí také nápad města na komunitní akce - ve městě se vždy konají zajímavé aktivity. Ať už jde o letní hudební festival nebo zimní trhy, Humpolec ví, jak své obyvatele zabavit! Celkově vzato má toto město vše, co potřebuji pro vzrušující život: kulturu, přírodu, jídlo, a zábavy.