SVATEBNÍ FOTOGRAF BRNO

SVATEBNÍ FOTOGRAF BRNO

Ahoj, jsem Milan, svatební fotograf. Velmi rád pro vás zachytím váš svatební den v Brně či blízkém okolí. Fotím po celé ČR.

Mám rád okamžiky, které jsou jedinečné a vím, že se už nikdy nebudou opakovat. A přestože je vše pomíjivé, fotografie zůstávají a stále nám připomínají, co jsme v daný moment cítili a prožívali.

MÝM CÍLEM JE VYPRÁVĚT PŘIROZENĚ AUTENTICKÝ PŘÍBĚH
SE ZACHYCENÍM SMÍCHU, PLÁČE A VŠEHO MEZI TÍM

Vytvořím pro vás část historie, které si budete cenit po celý život.
Je to vaše investice do fotografie, kterou bude moci budoucí generace vaší rodiny vidět a držet v ruce.

Svatba, pro někoho je to jedna z velmi významných událostí, ale snad pro každého by se mělo jedno o nejkrásnější den v jeho životě ,) Udělejte si ho krásný a nezapomenutelný.

Budu rád, když se prohlédnete mé webové stránky togi.cz a doporučuji se prvně podívat na odkaz svatební focení a pokud se vám budou líbit mé fotografie, styl mé práce, tak se mi ozvěte a můžeme domluvit předsvatební schůzku, a potažmo svatební focení.
  • Svatba v okolí Brna
  • Fotografové na svatbu Brno
  • Fotograf na svatby Brno

MÁM ZÁJEM O FOCENÍ

Fotograf na svatbu Brno

V Jihomoravském kraji máme hezká svatební místa, mohu zmínit jak samotné Brno, tak místa v okolí jako jsou: Mikulov – Víno Šílová, Stodola Rudice – kamenný statek z roku 1860, Svatba na golfu v Golfovém resortu Kaskáda v Kuřimi, EVC Švýcárna v přírodě – v srdci Moravského krasu v obci Adamov, Stodola Suška v Kravsku, Penzion Pastuška v Brodě nad Dyjí, Koberův mlýn v Zblovicích.

MÁM ZÁJEM O FOCENÍ