svatba v dešti

SVATBA V DEŠTI

Asi neplánujete svatbu v dešti, ale nejste si jisti co bude při dešti? Co se týče focení, tak se to dá zvládnout a může to být i příjemná výzva. Osobně za deště fotím s foťákem do deště. Je to foťák, který tahám stále u sebe. Fotky plné deště mají své kouzlo a mají co do sebe.

Jsem Milan, svatební fotograf. Pokud nemáte ještě rozhodnuto o svém fotografovi, tak budu rád, když se podíváš na více informací, které najdeš tady: svatební focení

Velmi rád pro vás zachytím váš svatební den. Fotím po celé ČR.

Svatební fotky v dešti

Mám rád okamžiky, které jsou jedinečné a vím, že se už nikdy nebudou opakovat. A přestože je vše pomíjivé, fotografie zůstávají a stále nám připomínají, co jsme v daný moment cítili a prožívali.

Nevěsta se nemusí bát , protože fotografování svatby v dešti může být neuvěřitelně romantickým a krásným zážitkem! Společně můžeme pořídit úžasné fotografie, jak tančíte v dešti nebo se objímáte pod deštníky. Náladová obloha dodá již tak romantickým scénám další dramatičnost a vytvoří pohádkovou atmosféru vašeho výjimečného dne. I když nejste fanouškem deště, nebojte se, že vám zmoknou šaty; vždycky mám po ruce deštník pro rychlé zakrytí! Celkově vzato není focení svatby v dešti žádný problém.