Malá a intimní svatba jen se svědky

Plánujete intimní svatbu ve dvou, jen se svědky? Nafotím vás! Ať už váš vysněný obřad zahrnuje několik milovaných rodinných příslušníků a přátel, nebo jen vás dva, intimní svatba může být neuvěřitelně výjimečná.

Vaši svědci jsou zde proto, aby podpořili a byli svědky vašeho slibu a závazku jeden k druhému, a proto je důležité vybrat si je moudře. Koneckonců, jsou to jediní lidé, kteří budou svědkem vašeho obřadu. Zvažte možnost požádat přátele nebo rodinu, se kterými jste si blízcí a máte k nim zvláštní pouto, aby se zúčastnili vašeho svatebního dne.

Pokud jde o plánování, mějte na paměti, že komorní svatba obvykle vyžaduje méně času a koordinace než větší událost. Budete mít větší flexibilitu, pokud jde o to, kde si vyměníte své sliby a jakou atmosféru si přejete vytvořit. Můžete si vybrat přírodní prostředí, například zahradu nebo místo na pláži, nebo se rozhodnout pro obřad v interiéru na speciálním místě.

Bez ohledu na to, jak malý je seznam hostů, je důležité, aby váš svatební den působil mimořádně výjimečně. Využijte možnosti k dispozici pro individuálnější oslavu. Zvažte vytvoření vlastní výzdoby, vlastní výběr hudby nebo výrobu speciálního dortu pro tuto příležitost.

Ať už plánujete intimní svatbu pouze se svědky, nebo si ji chcete nechat jen pro sebe, váš svatební den bude plný radosti a lásky!