Úvodní strana

Láska je krásná a křehká
Láska je všechno

Je skvělé, že jste našli jeden druhého a že se milujete. To je to nejhezčí a nejdůležitější v našich životech. Chtěl bych být u toho a fotit vaši lásku.

Zachycuji momenty, které by mohly být přehlédnuty, nebo zapomenuty

Zachytím jací jste, přirozeně a pravdivě.
Pojďme společně vytvořit vzpomínky pro vás a pro vaše další generace.

Ahoj, já jsem Milan a fotím svatby

Mám rád okamžiky, které jsou jedinečné a vím, že se už nikdy nebudou opakovat. A přestože je vše pomíjivé, fotografie zůstávají a stále nám připomínají, co jsme v daný moment cítili a prožívali.

Jsem člověk, co je občas rád sám, vědomě prožívá okamžiky sám se sebou, ale velmi si cení času stráveného společně s ženou, dětmi a rodinou.

 

Přátelství a důvěra

Můj fotografický přístup je uvolněný a pohodový, jsem klidný, částečně introvert.

Vždy se chci předem vidět s nevěstou a ženichem. Je to pro mě důležité a chci o vás vědět víc, než jen datum a místo vašeho svatebního dne. Zajímá mě váš příběh, a také to, jak si představujete svou svatbu.

Focením vás provedu bez krkolomných póz. Mám mnohem raději přirozenost, mě to umožňuje vytvářet upřímnější fotky.

Důležité je, aby jste se cítili sami sebou a bylo vám při focení fajn. Odrazí se to na fotkách. Zasloužíte si, cítit se krásně a spokojeně. Naplňuje mě, když ve vás vyvolám tyto a podobné pocity prostřednictvím fotografií, které jsem s vámi pořídil. Když můžete prožívat znovu všechny ty šťastné chvíle.

Nebudu zastavovat, ani znovu vytvářet okamžiky. Vaše svatba je den oslav s těmi, které máte rádi. Nepracuji na nekonečném seznamu „předpokládaných“ záběrů. Místo toho si na osobním setkání popovídáme, abych zjistil, co je pro vás oba důležité.

 

Příběhy, které vyprávím, jsou ty vaše
VZPOMÍNKY JSOU VŠE,
FOTOGRAFIE JE VZPOMÍNKA

Vytvořím pro vás část historie, které si budete cenit po celý život. Je to vaše investice do fotografie, kterou bude moci budoucí generace vaší rodiny vidět a držet v ruce.

Mým cílem je vyprávět přirozeně autentický příběh se zachycením smíchu, pláče a všeho mezi tím

Už jste to asi někdy zažili, že jste zakoukali do staré rodinné fotografie, kde je zachycen člen rodiny, se kterým jste se nikdy nesetkali? A co fotografie toho, koho máte rádi a chybí vám? Někdo tu fotku musel pořídit a proto existuje. Jsou to vzpomínky.

Rád vytvářím vzpomínky, které tu vydrží navždy. Když fotografuji svatbu, hledám okamžiky, které vyprávějí příběh. Okamžik, který jste zažili a na který jste možná zapomněli, fotografie vám ho znovu připomene. To je důvod, proč fotografii miluji. Jsem šťastný, že mám příležitost vytvářet věčné a nezapomenutelné vzpomínky.

Nech si zachytit lásku, jedinečné životní okamžiky, budeš mít vzpomínku na celý život. *

Zachycení lásky a jedinečných životních okamžiků

Mé odpovědi na vaše dotazyJak dlouho s námi zůstaneš na svatbě?
Fotím celodenní reportáže, není problém přijet i den předem. Záleží jak se domluvíme. Svatba je plná života, je o emocích a já chci být u toho. Pěkně od příprav až po pořádnou party. Fotím na pohodu, uvolněně a citlivě. Mým cílem je vytvořit nezapomenutelné vzpomínky. Svatební den je jedinečný a neopakovatelný. Je jen váš, a proto si ho udělejte po svém.Kolik fotek dostaneme?
Každá svatba je jiná, a tak od mne nečekejte balíčky fotek odstupňovány financemi. Nemám limity pro počet odevzdaných fotek. Obvykle odevzdávám 400 + . Záleží kolik je hostů, jaký je program na svatbě a jak skvělá je večerní party. Dostane fotografie, které projdou mým výběrem. Vyřazuji duplikáty, zavřené oči, atp.Upravuješ fotky?
Ano, fotografie upravuji a následně odevzdávám vysokém rozlišení a kvalitě.
A neupravené fotky /tzv. RAW/ nikdy neposkytuji.A kdy dostaneme fotky ze svatby?
Upravené fotografie v on-line galerii vám předám do 5 týdnů. Ale je mi jasné, že budete v napětí a natěšeni na fotografie z vašeho svatebního dne. A proto vám pošlu do 2 – 3 dnů ochutnávku z vaší svatby, okolo 10 – 20 fotek.Jsi od Litomyšle. Přijedeš za námi kamkoliv?
Není problém, přijedu za vámi téměř kamkoliv, ať už bude svatba malá či velká, fotím po celé České republice.Je možné se domluvit na párovém focení před svatbou?
Určitě, velmi rád. Mnohem lépe se poznáme a svatební focení bude uvolněnější od první chvíle. Budete klidnější, budete vědět, že focení bude uvolněně a nenucené. Rád vám zašlu cenově zvýhodněnou nabídku.Setkáme se před svatbou?
Předsvatební setkání se mnou probíhá kdykoli před svatbou. Je to vždy příjemné setkání, kde si popovídáme o všem možném, poznáme se, aby jsme se společně cítili dobře. Pokud to vzdálenost nedovolí nebo nějaká restrikce dnešní doby, můžeme se potkat alespoň online.Máme zájem o svatební focení, kdy je potřeba si tě zarezervovat?
Nejjednodušší bude, když mě napíšete. Kouknu se jestli mám volno v požadovaném termínu.

Váš příběh může začít tady
Napište mi, prosím, vyplňte formulář. Rád se o vás dozvím víc. Ozvu se co nejdříve.

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.